Kvaliteetkosmeetika

Juulikuu Sooduspakkumised

 

 

HairBond juuksepikendused                                            - 20%

             

 

 

 

Uudised

 

 AAFRIKA TEOD – ESIMENE 100% LOODUSLIK NAHAHOOLDUS ILUSALONGIS HAIREXPRESS!

Loe lisaks..

 

 

Esmakordselt Eestis!

Meil on suur rõõm teatada, et Hairexpress on nüüd esimene ilusalong, kes paigaldab unikaalseid ja uuenduslikke juuksepikendusi „Mago“ Eesti uusimalt kvaliteetbrändilt: „Simply Natural“ 

  LOE VEEL.....

 

Hairexpress on TOP 100 hulgas Eestis enim kiidetud ettevõte 2014!

 
 

Ilusalongil Hairexpress on uhkus teatada meie väga suurepärasest auhinnast "TEENINDUSE TEEMANT 2010/2011".  Sellega seoses võime väita,et oleme hetkel Eesti Ilumaailmas parima teenindusega Ilusalong.


 LOE VEEL.....

 

 

 

 

Hinnakiri Teohooldus

 

  
  

                                                             

AAFRIKA TEOD – ESIMENE 100% LOODUSLIK NAHAHOOLDUS ILUSALONGIS HAIREXPRESS!

Juba Antiik-Kreekas ja Keskajal kasutati tigusid (välispidiselt) seedetrakti haavandite ja põletike raviks, samuti (päikese)põletuste leevendamiseks.

Teolima imeline toime nahale avastati Tšiili teofarmi tööliste poolt, kes kasvatasid tigusid Prantsuse turu nõudlikele gurmaanidele. Nimelt märgati, et käte nahk on seda tööd tehes muutunud tunduvalt ühtlasemaks, pehmemaks ja heledamaks.

Tänapäeval on teolima sisaldav kosmeetika (niisutavad ja sära andvad maskid, kreemid, seerumid jms) levinud lisaks Aasiamaadele üle kogu maailma. Enamikul neist toodetest on neutraalne välimus, lõhn ja struktuur. Lima sisaldus %-des on siiski suhteliselt väike.

Euroopa ilutööstuses kasutatavate toodete teolima saadakse suuremas osas Itaalia teofarmidest.

Korea, Jaapani ja Tai SPA-des on juba pikka aega populaarne protseduur, mille ajal teod asetatakse soovitud nahapiirkonnale ringi „tatsama“ (Snail slime treatment). Ka seda hooldust praktiseeritakse praeguseks erinevates riikides, sealhulgas Eestis.

Teolima on sekreet, mida tigu toodab peamiselt selleks, et liikuda. Samuti kaitseb see loomakest bakterite eest. Lima kvaliteedi määravad peamiselt keskkonnatingimused, hooaeg ja toit.

TEOLIMA SISALDAB:

91-98% vett, hüaluroonhapet, elastiini, glükoproteiini,antimikroobseid aineid, antioksüdante, glükoolhapet ja allantoiini. Allantoiin sisaldub paljudes kosmeetikatoodetes, kuna võitleb nahakahjustustega, soodustab rakkude uuenemist ja kiirendab haava paranemise protsessi. Kasutusel ka akne ravis.

TOIME NAHALE:

* Kortsud – silub (soodustab kollageeni ja elastiini teket)

* Akne ja rosaatsea – rahustab

* Pigmendilaigud – helendab

* Armid/striiad jms nahakahjustused – ravib, tasandab

Samuti aitab teolima nahal võidelda vabade radikaalidega ja fotovananemise ilmingutega ning taastada naha niiskusetaset. Kaitseb nahka kuivamise, UV-kiirte ja infektsioonide eest.

KUIDAS PROTSEDUUR MEIE SALONGIS KULGEB JA MIDA OLEKS HEA MEELES PIDADA:

Kasutame oma hooldustel kahte Aafrika tigu e. ahhaattigu - Pai ja Kalli.

Tule hooldusesse (võimalusel) meikimata. Vajadusel eemaldame meigi salongis ja loputame näo puhta veega, kuna meigijääkide söömine võib põhjustada tigude mürgituse.

Teod pannakse soovitud nahapiirkonnale (nägu, kael, dekoltee, kõht, käed vms) „toimetama“ - Sinu pindmisi surnud naharakke ära sööma. Sina tunnetad seda kui väga õrna koorivat massaaži.

Kogu protseduur kestab ca 45 min.

Enne protseduuri on teod 1-2 ööpäeva dieedil selleks, et nad oleksid rohkem motiveeritud liikumisest Sinu nahal.

Peale protseduuri peavad teod samuti ca 2 päeva puhastuma ja tavapärasel taimetoidul kosuma, et pakkuda sama kvaliteetset teenust järgmisele kliendile.

Igal juhul on kasu mõlemapoolne – Sina saad tervema ja kaunima jume, tigu aga sööb kõhu täis ja elab rõõmsalt edasi:)!

OLULINE!

Peale protseduuri ei ole soovitav pesta nägu 12 h vältel, et teolima kasulikud toimeained saaksid korralikult imenduda. Juhul, kui nahk kuivamise ajal kergelt kiskuma hakkab, võib abiks olla kerge piserdamine puhta veega.

Hind 35 eur (ca 45 min.)