Kvaliteetkosmeetika

Uudised

Juuksur Annely viibib puhkusel 14-20.10 


 IMETOOTED LÕUNA KOREAST😉
Kauaoodatud Acropass Eyezone Care Vananemisvastased silmaümbrusplaastrid
tänasest saadaval ka Hairexpressis!!!
 NB! VÕIMALIK OSTA KA PAARIKAUPA!!

ACROPASS EYEZONE CARE
Vananemisvastased silmaümbrusplaastrid...
Loe edasi

 

Esmakordselt Eestis!

Meil on suur rõõm teatada, et Hairexpress on nüüd esimene ilusalong, kes paigaldab unikaalseid ja uuenduslikke juuksepikendusi „Mago“ Eesti uusimalt kvaliteetbrändilt: „Simply Natural“ 

  LOE VEEL.....

 
 

Ilusalongil Hairexpress on uhkus teatada meie väga suurepärasest auhinnast "TEENINDUSE TEEMANT 2010/2011".  Sellega seoses võime väita,et oleme hetkel Eesti Ilumaailmas parima teenindusega Ilusalong.


 LOE VEEL.....

 

 

 

 

Hinnakiri Ripsmete ja Kulmude värvimine

  
Ripsmete värvimine6€
Kulmude värvimine5€
Kulmude korrigeerimine5€
Kulmude modelleerimine6€
Ripsmete+kulmude värv ja korrigeerimine13€
  

 

RefectoCil on täiuslik ripsme- ja kulmuvärvisari professionaalseks kasutamiseks. Ripsmete ja kulmude keemiline värvimine on meeldiv teenus, mida pakume kliendile, kas juuste värvimise ja keemilise loki mõjuajal, või lisateenusena. Laiaulatuslikust värvivalikust leidub iga kliendi stiilile sobiv värvitoon. Lihtsaks teeb selle protseduuri see, et kõiki värve võib ka omavahel segada!

Klassikalistele värvitoonidele lisaks on nüüd valikus uued toonid- punane, kastan ja kulmude blondeerimisvärv. Naturaalse ja loomuliku tulemuse saad, kui värvitakse ka kulmud vastavalt juuste tumedusele ja toonile. Lõpptulemuse intensiivsus sõltub värvimispõhjast- mida heledam põhi, seda punasem või intensiivsem lõpptulemus. Kastan annab kauni sooja pruuni tooni. Helendamisvärvi kasutatakse ainult kulmudele! Võimalik helendada 3 värvitooni heledamaks.