Kvaliteetkosmeetika

Uudised

Juuksur Annely viibib puhkusel 14-20.10 


 IMETOOTED LÕUNA KOREAST😉
Kauaoodatud Acropass Eyezone Care Vananemisvastased silmaümbrusplaastrid
tänasest saadaval ka Hairexpressis!!!
 NB! VÕIMALIK OSTA KA PAARIKAUPA!!

ACROPASS EYEZONE CARE
Vananemisvastased silmaümbrusplaastrid...
Loe edasi

 

Esmakordselt Eestis!

Meil on suur rõõm teatada, et Hairexpress on nüüd esimene ilusalong, kes paigaldab unikaalseid ja uuenduslikke juuksepikendusi „Mago“ Eesti uusimalt kvaliteetbrändilt: „Simply Natural“ 

  LOE VEEL.....

 
 

Ilusalongil Hairexpress on uhkus teatada meie väga suurepärasest auhinnast "TEENINDUSE TEEMANT 2010/2011".  Sellega seoses võime väita,et oleme hetkel Eesti Ilumaailmas parima teenindusega Ilusalong.


 LOE VEEL.....

 

 

 

 

 

 

 

Simply Natural on uusim kõrgkvaliteetne juuksepikenduste bränd Eestis. Tegu on maineka Soome kaubamärgiga, mis on juba sealse turu vallutanud ja laieneb nüüd hoogsasti üle maailma. Simply Natural kasutab oma pikendustes 100% naturaalseid India Super Remy juukseid. See tähendab, et lisaks sellele, et kõik juuksed on õiget pidi (nagu inimese peas), on ka kõik karvad salkudes täpselt ühepikkused. See omakorda tagab ühtlase tiheduse salgu otsast tipuni ja erakordselt ilusa ja kvaliteetse välimuse. Kõik B tähega algavad toonid värvivalikus on koguni tulnud tehasest ilma igasuguse juuksevärvita. Neid on seal pleegitatud mustadest juustest, kuni on saavutatud soovitud toon. Selline kompromissitu püüdlus kvaliteedi poole ei jää märkamatuks. Tegemist on hetkel parimate juuksepikendustega Eestis.                 

 

"MAGO"

 

 Ilumaailmas käib kõigis valdkondades pidev areng, ning olemasolevaid lahendusi ja tehnoloogiaid arendatakse. Aeg-ajalt toimuvad siiski suuremad innovaatilised hüpped. Selleks on antud juhul Simply Natural „Mago“. Uute juuksepikenduste kinnitustehnoloogia on paar aastat tagasi välja töötatud ja nüüd hiljuti turule jõudnud ja patenteeritud. Pikendused kinnituvad päris juuste külge naturaalse puuvillase nöörikesega. Selle jaoks on kasutusse võetud ainulaadne sõlm, mis pannakse kõikidele pikendustele tehases külge. Professionaalne koolitatud juuksur paigaldab need kliendi pähe läbi spetsiaalselt välja töötatud metoodika Tulemuseks jääb enneolematult loomulik tunnetus kliendile ja ülim diskreetsus. Sõlmkinnitus on äärmiselt väikene, märkamatu, ning pakub

 

liigendsüsteemi juuste loomulikumaks liikumiseks peas. Samuti ei tekita need peanahale stressi, ei riku absoluutselt kliendi enda juukseid, ning on äärmiselt tugevad ja vastupidavad, taludes kõikvõimalikke igapäevaseid toiminguid, nagu pesemine, föönitamine, sirgendamine, saun jne. „Mago“ juuksepikendusi ei ole praktiliselt peas tunda, need tunduvad sedavõrd loomulikud. „Mago“ tehnoloogia koos  „Simply Naturali“ juuksekvaliteediga tagab parima lahenduse teie juuste pikendamiseks, mida seni on nähtud.